801 887 887
22 260 36 66

RL-MED - Leasing sprzętu medycznego


Leasing RL-MED został przygotowany specjalnie dla profesjonalistów z branży medycznej i kosmetycznej. Dzięki niemu sfinansujesz zakup profesjonalnego sprzętu niezbędnego do prowadzenia poradni, gabinetu czy salonu. RL-MED jest ściśle dopasowany do specyficznych potrzeb lekarzy, stomatologów i protetyków, optyków, farmaceutów, laborantów i kosmetologów.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę!

Szczegóły oferty:

RL-MED to oferta finansowania wyposażenia gabinetów medycznych, aptek lub przychodni. W ramach RL-MED weźmiesz w leasing specjalistyczną aparaturę, m.in.: sprzęt diagnostyczny, laboratoryjny, optyczny, jak również każdy inny niezbędny do prowadzenia działalności. Wybierając RL-MED możesz skorzystać z oferty finansowania w formie leasingu operacyjnego lub finansowego.

Skontaktuj się z nami, aby dobrać najkorzystniejszą ofertę. (link do formularza)

Rodzaje oferty:

Raiffeisen Beauty to pierwszy produkt finansowania na rynku, dedykowany profesjonalistom z branży medycyny estetycznej i kosmetologii, wspierający rozwój nowych salonów. Uproszczona procedura i zespół ekspertów linii MED sprawią, że łatwo i szybko sfinansujesz zakup niezbędnego sprzętu
FreeMed - jedyna na rynku pożyczka z odroczonym harmonogramem spłat kapitału: nawet przez 6 miesięcy spłacasz tylko część odsetkową. Pożyczkę możesz przeznaczyć na nowy lub używany sprzęt diagnostyczny, laboratoryjny, optyczny, okulistyczny, radiologiczny i każdy inny, niezbędny do prowadzenia praktyki lub wyposażenia gabinetu (meble, sprzęt IT). FreeMed to oferta stworzona dla lekarzy, stomatologów i weterynarzy z sektora mikro, prowadzących praktykę dłużej niż 2 lata.
RL MED to doskonała oferta finansowania wyposażenia gabinetów medycznych, aptek lub przychodni w specjalistyczną aparaturę, m.in.: sprzęt diagnostyczny, laboratoryjny, optyczny, jak również każdy inny niezbędny do prowadzenia działalności. Skrojona specjalnie według potrzeb lekarzy, stomatologów i protetyków, optyków, farmaceutów, laborantów i kosmetologów.
Samochód w leasing – w ramach tej ofercie specjalnej, przeznaczonej dla przedstawicieli wolnych zawodów, istnieje możliwość skorzystania z uproszczonej procedury leasingu samochodów osobowych i dostawczych dowolnych marek, zarówno nowych jak i używanych.

Zalety Leasingu RL-MED

  • Z nami uzyskasz finansowanie bez wkładu własnego
  • Gwarantujemy elastyczne warunki umowy i płatności dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów
  • Zapewniamy atrakcyjne warunki zakupu dzięki współpracy z największymi producentami sprzętu medycznego
  • Umożliwiamy rozłożenie wartości końcowej na raty
  • Oferujemy możliwość skorzystania z leasingu w ramach programów Unii Europejskiej (EIB, CIP, RSI, COSME, InnovFIN)
  • Zapewniamy najwyższą jakość obsługi – każdej firmie przydzielamy Indywidualnego Opiekuna Klienta
Raiffeisen-Leasing Polska S.A. jest członkiem Grupy PKO Banku Polskiego

Raiffeisen-Leasing Polska S.A., ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa
KRS 0000032423 - Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał akcyjny 150.003.800,- PLN; NIP: 525-20-14-760; REGON: 012960825